
Письмовий стіл підвісний Moreli FТ-222 1200х160х500 мм Венге Темний
2 351 ₴
- В наявності
- Код: ft-222-wen
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний письмовий стіл Moreli FT-222
Підвісний стіл Moreli FT-222 – практичний та доступний за ціною варіант для роботи чи навчання. Письмовий стіл вигідно відрізняє простора робоча поверхня. Дві висувні шухляди, допоможуть зручно розмістити в зоні швидкого доступу канцелярське приладдя, навчальні матеріали та особисті речі.
Завдяки своїм компактним розмірами 1200x500x160 мм, він ідеально підходить для будь-якого приміщення, навіть з обмеженим простором
Стіл доступний у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Капучіно, Дуб Аппалчі
Усі кольори можна комбінувати





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір Стола | Венге Темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою в розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання.

