
Комод Moreli FT-227 з висувними ящиками та розстібними відділеннями 1271х910х400 мм Бетон
5 938 ₴
- В наявності
- Код: ft-227-bet
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Moreli T-227 – сучасна модель, яка стане чудовою альтернативою громіздкій шафі. Комод з просторою стільницею допоможе стильно розмістити предмети декору, а для одягу, аксесуарів і домашніх дрібниць передбачені великі та малі висувні ящики, а також розпашні відділення.
Розміри: Ш: 1271/ В: 910/ Г: 400 мм
Матеріал ламінована ДСП 16мм
Комод доступний у кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Усі кольори можна поєднувати







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 127 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір комода | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 938 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка здійснюється в розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.

