
Стелаж-полиця для книг та іграшок Moreli FG-10 на 8 осередків 720x1427x280 мм Білий
1 683 ₴
- В наявності
- Код: fg-10-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Етажерка для книг та декору на 8 комірок, стелаж з просторими полицями. Можна використовувати в вітальні, передпокої, офісі, а також в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Cтелаж доступний у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Покриття | Без покриття |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1430 мм |
| Глибина етажерки | 280 мм |
| Ширина етажерки | 720 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1430 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | ДСП ламінована |
| Полиці етажерки | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання

