
Стелаж-полиця для книг та іграшок Moreli FG-39 на 6 осередків 1071x1076x280 мм Білий
1 493 ₴
- В наявності
- Код: fg-39-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Етажерка для книг та декору на 6 комірок, стелаж з просторими полицями. Можна використовувати в вітальні, передпокої, офісі, а також в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Стелаж доступний у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.

