
Полиця для взуття Moreli FT-13 на 8 пар 1140х280х270 мм Білий
1 032 ₴
- В наявності
- Код: ft-13 wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для взуття на 8 пар. Можна об'єднувати між собою. Вироблена з ламінованого дсп, кромкована по периметру.
Поличка доступна в кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура для збирання

