
Настінна полиця Moreli FXT-21 LOFT 600х220х210 мм Білий/Чорний (fxt-21-wh-bl)
1 083 ₴
- В наявності
- Код: fxt-21-ant-bl
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна полиця — красивий і практичний елемент інтер'єру, на якому Ви можете розмістити свої улюблені книги та декор.
Така поличка однаково гармонійно буде виглядати у вітальні, дитячій, спальні чи офісі.
Матеріал ламіноване ДСП 16мм та метал
Розміри: Ш 800/ В 210 / Г 290 мм
Поличка доступна в кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Капучіно, Дуб Аппалачі






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 21 мм |
| Колір | Антрацит |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання
