
Настінна полиця Moreli FXR-21 LOFT 600х126х220 мм Білий/Чорний
1 083 ₴
- В наявності
- Код: fxr-21-wh-bl
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличка Moreli FXR-21 в стилі Loft для книг та декору












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 126 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.
