
Комп'ютерний стіл Moreli FT-228 з ящиками без ручок 1580х758х600 мм Венге Темний
5 562 ₴
- В наявності
- Код: ft-228-wen
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл із двома тумбами Moreli FT-228 – практичний та доступний за ціною варіант для роботи чи навчання. Письмовий стіл вигідно відрізняє простора робоча поверхня. Зручно розмістити в зоні швидкого доступу канцелярське приладдя, навчальні матеріали та особисті речі допоможуть дві тумби з висувними ящиками.
Стіл доступний у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Капучіно, Дуб Аппалачі
Усі кольори можна поєднувати








Стіл доступний у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Капучіно, Дуб Аппалачі
Усі кольори можна поєднувати








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 63 кг |
| Висота | 758 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1580 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 562 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання

