Комод Moreli RS-3 це надійний помічник у зберіганні речей будь-якої оселі: в квартирі чи будинку. Стильний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр – вітальня, спальня, дитяча, передпокій.
Направляючі: Тандем Blum із доводчиком
Петлі: Blum з доводчиком
Ніжки CAMAR (регулюються)
Розміри: Ш1840/В860/Г500
Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП
Комод доступний в яких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Усі кольори можна поєднувати




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 86 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 184 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка здійснюється Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання


