Полиця настінна, навісна для книг та декору -Сучасне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Завдяки своїй формі гармонічно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 900/ В 750/ Г200 мм
Поличка доступна в таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання


