Тумба для взуття Moreli RS-4 практична та стильна, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.Чудове рішення для Вашого будинку у сучасному стилі.
Матеріал: Ламіноване ДСП
Розміри: Ш 1350/ В1017/ Г400мм
умба доступна у таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі. Усі кольори можна поєднувати







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма, кутова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1017 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 269 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання



