Пенал з дзеркалом та висувними ящиками Moreli FT-220
Пенал Moreli FT-220 - це зручний, компактний та практичний пенал, який стане прекрасним елементом інтер'єру.В пеналі цієї комплектації є відкрита полиця, дзеркало і три шухляди на повновисувних телескопічних направляючих.
Матеріал виготовлення: Ламіноване ДСП 16 мм
Розміри: Ш 500/ В 2117/ Г 318 мм
Пенал можна комбінувати з наступними моделями
Moreli FT-210
Moreli FT-211
Moreli FT-217
Moreli FT-218
Moreli FT-219









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2117 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 318 мм |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання



