Комод Kuba FK-0001 — це практичний та стильний елемент інтер'єру в скандинавському стилі з трьома вмісткими шухлядами і відкритою полицею.
Пластикові ручки додають зручності у використанні, а направляючі в шухлядах забезпечують плавний та безшумний висув.
Цей комод стане відмінним доповненням до вашого приміщення, дозволяючи зручно організувати зберігання різних речей.
Комод можна поєднувати з іншими моделями із серії Kuba
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП 16 мм
Розміри Ш 800/ В 900 Г 450 мм











Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб Апалачі |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



