Тумба-Комод Kuba FK-0002 — це практичний та стильний елемент інтер'єру в скандинавському стилі з трьома вмісткими шухлядами і відкритою полицею та дверцятами.
Пластикові ручки додають зручності у використанні, а направляючі в шухлядах забезпечують плавний та безшумний висув.
Цей комод стане відмінним доповненням до вашого приміщення, дозволяючи зручно організувати зберігання різних речей.
Комод можна поєднувати з іншими моделями із серії Kuba
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП 16 мм
Розміри Ш 1580/ В 900 Г 450 мм









Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота комода | 90 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина комода | 45 см |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Кількість висувних шухляд | 3 шт |
| Кількість дварок | 2 шт |
| Обладнання напрямних довідниками | Да |
| Плавне закривання двійок | Да |
| Повне висування ящика | Да |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Нове |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина комода | 158 см |
| Основні | |
| Колір | Дуб Апалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 119 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


