Тумба під TV Kuba FK-0003 ідеальний вибір для вашої вітальні. Завдяки своїй компактній конструкції та модному дизайну, вона забезпечить надійне розміщення вашого телевізора та збереже гармонію приміщення. Тумба виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність та зносостійкість.
Тумба гармонійно поєднується з іншими моделями цієї серії
Матеріал виготовлення: Ламінована ДСП
Розмір : Ш 1280/ В 460 / Г 450 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір | Дуб Аппалачі |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 460 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1280 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

