Тумба під TV Kuba FK-0004 ідеальний вибір для вашої вітальні. Завдяки своїй конструкції та модному дизайну, вона забезпечить надійне розміщення вашого телевізора Цей вишуканий предмет меблів стане ідеальним доповненням до вашого домашнього інтер'єру, забезпечуючи не лише елегантний зовнішній вигляд, але й практичність у використанні.
Тумба виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність та зносостійкість.
Тумба гармонійно поєднується з іншими моделями цієї серії
Матеріал виготовлення: Ламінована ДСП
Розмір : Ш 1760/ В 460 / Г 450 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір | Дуб Аппалачі/Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 460 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1760 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


