Стильна приліжкова тумба Moreli Kuba K-0005 виконана в сучасному стилі. Гармонійно поєднується з меблями з цієї ж серії.
Матеріал виготовлення : Ламінована ДСП
Розміри: Ш 500/ В 450 / Г 450 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб Аппалачі |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

