Тумба Moreli FM-0001 оснащена відкритою полицею та висувною шухлядою, які ідеально підходять для зберігання книг, журналів, косметики або інших предметів першої необхідності. На стільниці ви можете розмістити нічник чи будь-які інші предмети.
Тумба приліжкова Moreli FM-0001 це стильний та функціональний елемент меблів, який чудово доповнить будь-яку спальню.
Тумба доступна в кольорах : Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Матеріал виготовлення : ламіноване ДСП
Розміри: Ш 380 / Г 490 / Г 360 мм





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 38 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

