Стелаж Moreli Madrid FMA-0001 - ідеальне рішення для організації простору та зберігання улюблених речей, будь то книги, декоративні предмети або кімнатні рослини. Завдяки компактним розмірам та просторим полицям, цей стелаж забезпечує зручність та порядок у вашому будинку або офісі. Виготовлений із якісних матеріалів стелаж славиться своєю надійністю та довговічністю. Його стильний та функціональний дизайн легко впишеться у будь-який інтер'єр.
- Матеріал виготовлення: ламіноване ДСП
- Розміри: Ш 570/ В 1640/ Г 370 мм





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість ярусів етажерки | 2 |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1640 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 570 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

