Тумба під телевізор Moreli Seul – ідеальний вибір для вашої спальні або вітальні. Тумба під телевізор з відкритою полицею, висувною шухлядою та двома розпашними дверцятами допомагає функціонально організувати простір вашого приміщення.
Навісна тумба ТВ Сеул Seul Moreli відповідає всім сучасним тенденціям, а нові кольори роблять її ще цікавішою та незамінним елементом стильного дизайну. Завдяки тому, що тумба підвісна - забезпечує додаткову зручність в експлуатації ТВ тумби та полегшує прибирання у приміщенні.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри: Ш 1300/ В 320 / Г 400 мм









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Дуб Аппалачі |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 320 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 139 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

