
Тумба підвісна під телевізор Moreli Nemo з ящиками та відкритими полицями 1800х360х420 мм Дуб Аппалачі
3 809 ₴
- Немає в наявності
- Код: nemo-app
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
Тумба під телевізор Moreli Nemo –навісна тумба з відкритими полицями, з висувними шухлядами та дверцятами, в сучасних кольорах чудово впишеться в ,будь-який інтер'єр Вашої вітальні чи спальні. Тумба під ТВ Nemo завдяки своїй конструкції дозволяє не лише стильно доповнити вітальню, а й функціонально організувати простір.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розмір : Ш 1800/В 360 /Г 420 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Дуб Аппалачі |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 360 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 809 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


