Стелаж Moreli Laos LA-0001 в – новинка з колекції модульних систем. Стелаж Лаос – один з трьох модулів серії La (Laos). Модель стелажу LA-0001 Moreli достатньо вузький, компактний, але максимально функціональний. Дана серія меблів запропонована виробником в кольорах: Білий, Бетон Тефра, Бетон Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри: Ш 320/ В 1830 / Г 320 мм












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1830 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

