Стелаж Moreli Laos LA-0002 - новинка в колекції меблів Лаос. Широкий стелаж Laos LA-0002 Moreli – один з трьох модулів колекції. Модель стелажу LA-0002 Moreli виконанний в сучасному стилі. Дана серія меблів запропонована виробником в кольорах:
Білий, Бетон Тефра, Бетон Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри: Ш 1000/ В 1830 /Г 320 мм











Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1830 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 528 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

