
Тумба під телевізор Moreli Laos FLA-0003 з відкритими полицями 1200х400х320 мм Білий
1 464 ₴
- В наявності
- Код: fla-0003-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор Moreli Laos FLA-0003 це – модульний меблевий елемент колекції Лаос фабрики Морелі. Тумба під телевізор Laos її конструкція не передбачає висувних шухляд, але має одну широку полицю. Тумбу FLA-0003 можна купити разом зі стелажем даної колекції, в результаті чого Ви отримаєте сучасну вітальню.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 1200/ В 400/ Г 320 мм


















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 320 мм |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання
