Стелаж Moreli Paul PA-0001– даний елемент яквляється складовим елементом модульної колекції Пауль, яка призначена для облаштування вітальні. Серія меблів Пауль Морелі налічує всього чотири елементи меблів: три стильні комбіновані стелажі та одну тумбу під телевізор. За рахунок різних по розміру модульних елементів Пауль можна без труднощів зібрати свій комплект меблів у вітальню типу гірка.
Стелаж самий низький з трьох варіантів стелажів з даної колекції. Конструкція передбачає відкриті комірки з задньою стінкою, наскрізні відкриті комірки (полички) та відсік з відкривним фасадом за яким приховані дві полиці.
Стелаж Moreli PA-0001 можна використовувати, як повноцінний елемент меблів. Такий тип меблів буде доречний в дитячій, кабінеті, офісі чи у вітальні.
Матеріал виготовлення : Ламінована ДСП
Розміри : Ш 680 /В 1300/ Г 370 мм










| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 42 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 829 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

