Стелаж Moreli Paul FPA-0002 – модульний елемент сучасної модульної вітальні. Колекція меблів Пауль Морелі налічує 4 модульних елементи: три стелажі-гірки та тумбу ТВ.
Стелаж комбінований FPA-0002 Paul Moreli - самий високий стелаж з колекції. Конструкція виробу передбачає відкриті комірки з задньою стінкою, наскрізні відкриті комірки (полички) та відсік з відкривним фасадом за яким приховані дві полиці.
Cтелаж FPA-0002 Пауль Морелі можна використовувати, як повноцінний елемент меблів. Такий тип меблів буде доречний в дитячій, кабінеті, офісі чи у вітальні.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 680/ В 2170 / Г 370 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 2170 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

