Стелаж Moreli Paul FPA-0003 – модульний елемент сучасної модульної вітальні. Колекція меблів Пауль Морелі налічує чотири модульних елементи: три стелажі-гірки та тумбу ТВ.
Стелаж комбінований FPA-0003 Moreli Paul - широкий стелаж за рахунок нижньої закритої секції. Конструкція виробу передбачає відкриті комірки з задньою стінкою, наскрізні відкриті комірки (полички) та відсік з відкривним фасадом за яким приховані дві полиці.
Стелаж можна використовувати, як повноцінний елемент меблів. Такий тип меблів буде доречний в дитячій, кабінеті, офісі чи у вітальні.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 840/ В 1650 / Г 370 мм










Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стелажа | 1650 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт |
| Кількість дварок | 1 шт |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт |
| Напівки | Ламінована ДСП |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ширина стелажу | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

