
Тумба під телевізор Moreli Paul FPA-0004 з ящиком та полицями 1600х500х370 мм Білий
3 929 ₴
- В наявності
- Код: fpa-0004-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ Moreli Paul FPA-0004 відмінно підійде для інтер'єру сучасної вітальні в мінімалістичному стилі. Тумба під телевізор оснащена висувною шухлядою та має відкриті полиці для зберігання речей у вітальні. Придбавши окрім тумби ще й стелажі Moreli Paul Ви отримаєте стильний комплект меблів у вітальню з дизайном вітальня-гірка.
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП
Розміри: Ш 1600/ В 500 / Г 370 мм










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 370 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 929 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання
