
Дзеркало з підсвіткою Moreli Сайн у ванну спальню або вітальню 600х600х30 мм
5 419 ₴
- В наявності
- Код: sayne-600
- +380 (93) 155-48-48
Дзеркало 4 мм “AGS Glass” країна-виробник Бельгія. Екологічно чисте та вологостійке з високою стійкістю до корозії зі стандартом IP44
Система кріплення дзеркала універсальна (вертикально та горизонтально)
Комплектація дзеркала:
- Стрічка LED вбудована згідно моделі дзеркала
- Димерна сенсорна кнопка (вмикає та вимикає підсвічування + регулює яскравість)
- Провід з вилкою 1 м
- Кріплення для дзеркала (кронштейн-гак 2 шт.)
- Інструкція
Матеріал корпусу: ПВХ (пластик, виробництва Ізраїль) Алюмінієвий профіль – використовується в торцевій частині конструкції для максимального охолодження світлодіодів.
Характеристики дзеркального полотна: дзеркальна поверхня виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що не містять мідь та свинець;
Всі дзеркальні поверхні мають високу стійкість до корозії та старіння в агресивних і вологих умовах;
Матовий малюнок на дзеркальній поверхні (сатин) реалізовано завдяки процесу глибокого піскоструму;
Світлодіодне підсвічування LED реалізується безпосередньо на площі малюнка. Стандартна комплектація: Блок живлення 220V/12V; Led підсвічування потужністю 9,6 Вт. (Завдяки використанню світлодіодної стрічки, підсвічування розраховане на тривалий термін служби.); Вимикач Сенсорний вимикач із регулюванням яскравості (димер); Основні особливості: рівне, насичене, яскраве свічення білого кольору; Інтенсивність випромінювання 4000-8000 К; Відсутність спотворень; Світловий потік 120 Лм.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4000 кг |
| Довжина: | 600 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | Пластик |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для дому |
| Форма | Кругла |
| розмір | |
| розміри дзеркала | 600 |
- Ціна: 5 419 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура для збирання



