
Шафа розпашна Moreli Ramo FR-0018 чотиридверна зі штангами для одягу 1968х570х2100 мм Білий
15 562 ₴
- В наявності
- Код: fr-0018-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпашна шафа Moreli Ramo зі штангами для одягу
- Виготовлена з ламінованої ДСП.
- Чорні металеві ручки.
- Крайка 1 мм чорного кольору.
- Регульовані опори.
- Фурнітура чорного кольору.
- Дверцята на завісах з дотягувачами.
- Додатково може комплектуватися антресолью та шухлядами
- Розміри шафи: Ш 1968 /Г 570 /В 2100 мм
- Розміри з антресолью: Ш 1968/Г 570/ В 2500 мм
Габарити антресолі Ш 1968/Г570 /В 416 мм
Шафа виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Бетон темний, Дуб Аппалачі















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1968 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1968 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 562 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



