Вішалка для одягу Moreli F-0001 Forte – це стильний та функціональний елемент інтер'єру, який ідеально впишеться у будь-який сучасний будинок. Вона компактна та зручна, що дозволяє використовувати її навіть у невеликих приміщеннях.
Якісні матеріали, такі як ламінована ДСП, забезпечують довговічність та стійкість до пошкодження.
Розміри: Ш 550/В 900/Г 280 мм
Вішалка виробляється у таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Дуб Аппалачі.







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість гачків | 3 |
| Призначення | Для дому |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна, Навісна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| колір | |
| колір вішалки | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.


