Тумба F-0003 Forte Moreli стане чудовим, а головне дуже якісним предметом меблів в будинку. Купивши цей товар, ви додасте функціональності та зручності вашому приміщенню.
Розміри : Ш 550 / В 814 / 400 мм
Матеріал виготовлення : Ламіноване ДСП
Тумба виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Дуб Аппалачі.








Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 814 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дручка | 1 шт |
| Колір | Білий |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт |
| Ніжки | метал |
| Напівки | Ламінована ДСП |
| Стан | Нове |
| Тип мебели | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



