Тумба для взуття F-0004 Forte Moreli стане чудовим, а головне дуже якісним предметом меблів в будинку. Купивши цей товар, ви додасте функціональності та зручності вашому будинку.
Матеріал виготовлення : Ламінована ДСП
Розміри: Ш 550/ В 505 /Г 400 мм
Тумба виготовляється в таких кольорах : Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Дуб Аппалачі.








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



