
Тумба під телевізор Moreli Forte F-0007 в стилі Loft 1400х505х400 мм Білий
4 330 ₴
- В наявності
- Код: f-0007-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТВ тумба Moreli F-0007 Forte – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність. Вона відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому затишок та стиль. Виготовлена з ламінованої ДСП, ця тумба відрізняється міцністю та довговічністю.
- Телескопічні напрямні повного висування та петлі з доводчиками роблять використання тумби максимально зручним та комфортним. Пластикові ручки додають сучасного акценту, а стильний дизайн дозволить вам легко поєднувати її з іншими елементами інтер'єру.
Розміри: Ш 1400/В 505/Г 400 мм
Тумба виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Дуб Аппалачі.









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 505 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 330 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


