Комод Moreli F-0008 Forte виконано в стилі лофт.
Даний виріб поєднує стильний дизайн, розумну ціну і практичність в експлуатації, що створює затишну атмосферу в Вашому домі.
Місце для зберігання складається з трьох ящиків, які оснащені практичними пластиковими ручками.
Матеріал виготовлення: Ламінована ДСП
Розміри : Ш 900/ В 812 / Г 400 мм
Комод виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Дуб Аппалачі









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 81.2 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



