
Столик макіяж Moreli Forte F-0009 в стилі Loft 900х782х500 мм Білий
4 576 ₴
- В наявності
- Код: f-0009-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Макіяжний столик Moreli F-0009 Forte – це стильний та функціональний елемент меблів, який стане ідеальним доповненням до вашого інтер'єру. Його сучасний дизайн привертає увагу та створює атмосферу затишку.
Ламінована ДСП, з якої виготовлено фасад та корпус, забезпечує довговічність та легкість у догляді. Телескопічні напрямні повного висуву гарантують плавний та безшумний процес відкриття ящиків, а пластикові ручки додають естетичності та зручності.
Розміри: Ш 900 / В 782 / Г 500 мм
Стіл виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Гранж Пісочний, Дуб Сонома, Дуб Кверкус, Дуб аппалачі, Зелений димчастий, Венге Темний, Антрацит.









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78.2 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Довжина столика | 90 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| колір | |
| Колір Стола | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


