
Тумба приліжкова Moreli Forte F-0011 в стилі Loft 484х505х400 мм Білий
2 296 ₴
- В наявності
- Код: f-0011-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приліжкова тумба Moreli F-0011 Forte стане стильним доповненням вашої спальні, поєднуючи сучасний дизайн та функціональність. Виготовлена з ламінованої ДСП, вона відзначається високою якістю та довговічністю. Тумба має компактні розміри, що дозволяє зручно розмістити її біля ліжка, а також забезпечує достатньо місця для зберігання необхідних дрібниць. Металеві ніжки додають їй елегантності та стабільності, а пластикові ручки забезпечують легкий доступ до вмісту.
Розміри: Ш 484 / В 505 / Г 400 мм
Тумба виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Дуб Аппалачі, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 48.4 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 296 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою.В комплекті вся необхідна фурнітура і схема для складання.


