Журнальный столик Moreli Forte F-0014 в стиле Loft, изготовленный из ламинированного ДСП, будет отличным дополнением для вашей гостиной.
Размеры: Ш 800/В 450/Г 500 мм
Столик производится в таких цветах: Белый, Бетон, Дуб Сонома, Бетон Тефра, Бетон Темный, Кашемир, Гранж Песочный, Дуб Кверкус, Венге Темный, Антрацит, Зеленый Дымчастый, Дуб Аппалачи








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 18 кг |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 800 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| колір | |
| Колір Стола | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



