
Письмовий стіл Moreli FT-224L із ящиками для ноутбука 1200х750х600 мм Білий
3 254 ₴
- В наявності
- Код: ft-224l-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з тумбою ліворуч на три висувні ящики з фасадами без ручок FST-224
Стильний та ергономічний стіл виконаний у сучасному стилі
Відмінно підійде як для використання вдома, так і для офісу.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1200/В 750/Г 600 мм
Стіл виготовляється в таких кольорах: Білий, Білий/Бетон, Білий/Дуб Сонома, Білий/Венге Темний, Білий/Антрацит, Білий/Дуб Аппалачі














Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 254 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

