
Настінна полиця Moreli FXS-28 LOFT 800х220х290 мм Бетон/Білий
1 462 ₴
- В наявності
- Код: fxs-28-bet-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Ширина | 800 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка в разобраном виде Новой Почтой. В комплекте вся необходимая фурнитура и схема для зборки
