
Стелаж Moreli Paul FPA-0002 з відкритими полицями та дверцятами 680х2170х370 мм Білий/Бетон Тефра
4 129 ₴
- Немає в наявності
- Код: fpa-0002-wh-bet-tef
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 8 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 2170 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 129 ₴
