Новинка

Тумба приліжкова навісна FH-Rein з видвижним ящиком 452х276х301 мм Білий
970 ₴
- В наявності
- Код: fh-rein-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приліжкова навісна тумба FH-Rein в сучасному стилі має компактні розміри та стане чудовим доповненням для вашої спальні.
Матеріал виготовлення: ламіноване ДСП
Розміри: Ш 452/ В276 /Г 301мм







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45.2 см |
| Глибина тумби | 30.1 см |
| Висота тумби | 27.6 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою

