Новинка

Приліжкова навісна тумба FH-Urban в сучасному стилі, забезпечує функціональність та зручний доступ до речей.
Розміри: Ш 450/ В 150/ Г 300 мм
Матеріал вигоовлення: ламінована ДСП






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 15 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою

