Новинка

Тумба приліжкова FH-Bergen з ящиками 550х420х360 мм Білий
2 160 ₴
- В наявності
- Код: fh-bergen-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приліжкова тумба FH-Bergen на два ящики з чорними ручками - це стильна та сучасна тумба, яка забезпечує зручне зберігання необхідних речей поруч з ліжком.
Розміри: Ш 550/ В 420/ Г 360 мм
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

