Новинка

Тумба приліжкова FH-Osby відкритого типу 250х600х266 мм Білий
570 ₴
- В наявності
- Код: fh-osby-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна приліжкова тумба FH-Osby відкритого типу, буде оригінальним доповненням для будь-якого інтер'єру.
Розміри: Ш 250/ В 600/ Г 266 мм
Матеріал виготовлення: ламіноване ДСП






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 26.6 см |
| Ширина тумби | 25 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Почтою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


