Новинка

Полиця навісна шафка для книг та декору FH-Dublin з дверцятами 450х750х270 мм Білий
1 490 ₴
- В наявності
- Код: fh-dublin-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна полиця, навісна для книг і декору FH-Dublin
Сучасне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Завдяки своїй формі гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр
- Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
- Розміри (Ш/В/Г): 450/ 750/ 270 мм






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 750 мм |
| Глибина полиці | 270 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляється в розібраному вигляді Новою Поштою з детальною інструкцією для збірки.

