Новинка

Туалетний столик FH-Tamholt на ніжках із ящиками 1000х770х400 мм Білий
4 180 ₴
- В наявності
- Код: fh-tamholt-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний столик FH-Tamholt на ніжках з двома шухлядами - це стильний та функціональний елемент меблів, який стане ідеальним доповненням до Вашого інтер'єру.
Матеріал виготовлення: Корпус - ламінована ДСП, ніжки - дерево Вільха, покриття лак.
Відправляється в зібраному вигляді, ніжки - окремо, потребують збірки.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 77 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 77 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Довжина столика | 100 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляється в розібраному вигляді, окремо ніжки, потребують збірки, інструкція додається. Всі деталі компактно та надійно упаковані, що дає можливість робити безпечну доставку. Доставка здійснюється Новою Поштою по всій Україні.
