Новинка

Столик макіяжний підвісний FH-Malm 700х196х310 мм Білий
1 250 ₴
- В наявності
- Код: fh-malm-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Макіяжний столик FH-Malm це зручне місце для зберігання прикрас, косметики та інших дрібниць. Завдяки своїй підвісній конструкції столик виглядає сучасно та стильно.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри: Ш 700 / В 196 / Г 310 мм






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 70 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 19.5 см |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 70 см |
| Глибина консолі | 31 см |
| Висота консолі | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляється в розібраному вигляді Новою Поштою

