Новинка

Тумба під телевізор навісна FH-Istad з ящиками та відкритими полицями 1200х360х380 мм Білий
2 670 ₴
- В наявності
- Код: fh-ist-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навісна тумба під ТВ FH-Istad з двома ящиками та відкритими поличками чудово підійде для інтер'єру сучасної вітальні в мінімалістичному стилі.
Матеріпл виготовлення : ламінована ДСП
Розміри : Ш 1200/ В 360 / Г 380 мм
Кольори можна комбінувати









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляється в розібраному вигляді з детальною інструкцією для складання. Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні.

