Новинка

Стелаж для книг та декору FH-Alen 330х1650х330 мм Білий
1 740 ₴
- В наявності
- Код: fh-alen-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж FH- Alen - ідеальне рішення для організації простору і збереження улюблених речей, будь то книги, декоративні предмети або кімнатні рослини. Завдяки компактним розмірам і просторним полкам, цей стелаж забезпечує зручність і порядок у вашому будинку чи офісі.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 330 /В 1650 / Г 330 мм






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1650 мм |
| Глибина стелажу | 330 мм |
| Ширина стелажа | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка в розібраному вигляді Новою Пошкою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема збирання

